[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Zoo Praha

20.6.2016

Pár obrázků z výletu do Pražské zoo. Při příchodu ke vchodu nás překvapila děsivě dlouhá fronta, sestávající se hlavně ze školních výletů. Naštěstí zoo je poměrně rozlehlá, takže se davy rychle rozptýlily.

Gaviál

Kluci celou akci snášeli dobře, po cestě bylo dost různých prolízaček a Honza je známý tím, že zvířata miluje. V zoo se taky urodila celá řádka mláďat, namátkou třeba bizon, slůně nebo mravenečník.

Ptáček při koupání Tradiční dvorek, cibule Alice, Dan a Jana Opičátko

Asi nejzajímavější akce byla krmení mravenečníků. Opatřit dostatečné množství termitů je v našich podmínkách prakticky nemožné, takže je krmí kašičkou z různého ovoce a ovesných vloček. Při příležitosti krmení chovatel vytáhl i mládě mravenečníka jménem Lecter, který si do té doby pochrupával přikrytý máminým ocasem.

Gepardi Malý bizon Slon africký

I malý mravenečník má skoro půlmetrový jazyk, který na nás vyplazoval. Po kontrole drápků si rychle zalezl zpátky k mámě a za pár vteřin už zase spali. To tatínek Hanibal mezitím vylizoval misku a ukázal se nám i ve venkovním výběhu.

Lední medvěd Mravenečník Cvičení s lachtany

Odkazy

Zoo Praha

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Zoo Praha Bobři v zoo Výlet do zoo Dobytí hanáckého Mont Blancu Letecké muzeum Kbely

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček