[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Zoo Praha

14.4.2007

Alice píše: Protože jsme se rozhodli vnést do našeho života trochu kultúry, objednala jsem přes telefon lístky na představení "Jistě, pane ministře", které hraje divadlo Na Vihohradech. Lístky bylo třeba vyzvednout do sedmi dnů, proto jsme se v sobotu vydali do Prahy.

Plavba naznak

Abychom celý den nechodili po přeplněném městě, dopoledne jsme navštívili zoologickou zahradu. Mapu části Prahy jsem vytiskla z internetu a na plánek vyznačila nádraží a zoo. V terénu se ukázalo, že jsem vyznačila jiné nádraží a tudíž jdeme mírně špatně - tj. úplně na opačnou stranu.

Trénink na divoké vodě Zámek v Tróji Vydří manévry

Když jsme dorazili k zoo, počítadlo návštěvníků ukazovalo, že je vevnitř 6500 lidí. Přeplněno bylo hlavně v nových pavilónech (džungle a gorily), před nepropagovanými zvířaty bylo docela prázdno. Nejvíc se nám asi líbily vydry.

Bizon a kachny Červený pták V pavilonu želv

Odpoledne jsme strávili v centru. Rychlé kolečko: Náměstí Míru - Václavák - Staroměstské náměstí - Hlavní nádraží. Bohužel v centru nikde nebylo počítadlo návštěvníků, byla by to zajímavá atrakce, kdyby třeba podle váhy na chodníku určovali kolik lidí právě kouká na orloj. Odhadem zde bylo 6500 turistů, tedy všichni, kteří po obědě odešli ze zoo.

Sloní výběh Plameňáci

Pokud by se někomu zdálo divné, proč v článku z pražské zoo je fotka kanoisty, je to proto, že cestou jsme šli kolem slalomového kanálu na Vltavě ...

Odkazy

Zoo Praha
Stránky slalomového kanálu v Troji
Slalomový kanál - Praha Troja na kanoe.cz
Něco o zámku v Troji

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Zoo Praha Praha Dobytí hanáckého Mont Blancu Výlet do zoo Bobři v zoo

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček