[bobroviny.cz] (c) 2004-2022 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Pod stanem v Chalmové

12.7.2014 - 14.7.2014

Píše Alice: Kluci toužili jet o prázdninách pod stan, což nadšeně podporujeme. Postupně se nám ale zaplnily skoro všechny víkendy, zbýval jeden v červenci, ale předpoveď počasí nebyla zrovna příznivá. Roman prosazoval termály v Dunajské Stredě, protože chtěl po roce opět vidět svoji oblíbenou animátorku Lauru. Mně se tam sice minulý rok taky líbilo, ale žádný animátor mě nezaujal, takže jsem navrhovala nějakou novou destinaci. Vyrazili jsme směr Slovensko a ... skončili v Chalmové.

Zámek Bojnice

Cesta s přestávkou v Trenčíně probíhala v duchu "kdy už tam budem?" a když to znělo v autě asi hodinu, tak jsme si s Romanem taky přáli, už abychom tam byli. Navíc Roman, který se nepodíval na informace, které jsem mu před cestou posílala, mě bombardoval otázkami jak to tam vypadá, jestli je kemp propojen s bazény a jestli tam bude animátorka Laura. Podle mých odpovědí s úšklebkem zhodnotil: "jo to zas bude nějaký retro!".

Začíná prohlídka na Trenčínském hradě Slon loudí Kopeček surikat Středověké dobroty ve stylovém kabátě

Tak bylo to retro a možná i vintage, ale bylo to bezvadný. Bazény byly propojeny s kempem a do 11 dopoledne a večer jsme v nich byli sami. V kempu dohromady 4 stany (dva byly naše), ohniště, klid, ticho a obří úplněk. Voda teda nemá tak vysokou teplotu jak tak v D. Stredě a jídlo, které tu prodávali, bylo stejně hrozné, ale tentokát jsme byli vybaveni konzervičkou z domu a v kempu byl i vařič. Meteorologové se zase spletli, takže počasí taktéž vyšlo.

V bazénu se stříkačkou V bazénu se stříkačkou Blbneme v bazénu

V neděli jsme vyrazili na výlet do Bojnice. Byly tu davy a draho, ale chápu, že je to turistické centrum. Šli jsme do Zoo, která byla překvapivě velká a taky dost retro, ale v zadní části se intenzivně přestavuje, tak výsledný dojem nebyl tak depresivní. A mají tu slony!

Umělé čapí hnízdo Honza se zmrzlinou Večerní ohníček - Dan přikládá Dan se probouzí

Suma sumárum, pro mě lepší než Dunajská Streda a cenově za hubičku, Roman však postrádal animátorku Lauru a tudíž má na věc jiný názor.

Podrobnosti

Stránky města a areálu

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Dunajská Streda a Bratislava U Balatonu Kroměřížské zahrady Rodinná dovolená u Trautenberka Fürdő, pékség a halászlé v Lipótu

Nejnovější články

Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký" Kapitánčin deník 2 Kapitánčin deník 1 Velmi krátká recenze Dyje - než se do Nových mlýnů vlije

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2022 Roman Hubáček