[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Lackenhof s Tušlou

23.2.2008

Lackenhof se starým panem Tušlou, abych byl přesnější. Zatímco lyžování bylo klasicky rakousky dobré, cesta tam a zpět nepostrádala určité prvky hororu.

Víření sněhu

"... no a tady, vlevo jak vede ta cesta nahoru, tam je nahoře takový kaňon, ale ten příjezd, tam je potřeba zaplatit pět euro, to není jako v tom Saalbachu, tam jsme byli minulý rok, že ano, tam jsou tyhle služby zadarmo, je to sice trošku dražší, ale ty služby jsou lepší, že ano ... a tady se blížíme do vesnice, tam bydlí řezbář a ten dělá krásné zábradlí, předminulý rok jsem to taky říkal a jeden účastník se tam zastavil a teď má doma krásné zábradlí, to je úplná rarita ..."

Opatrný oblouček Malý kousek střediska Závěrečný buben černé sjezdovky

Věkovitý muž tvaru kuličky vypráví. Zatím mluví zhruba druhou hodinu. Občas proloží větou typu: "Já už bych měl přestat vykládat, lidi si často stěžují, že je bolí hlava ... a tady, sem taky jezdíme, jsou tady moc pěkné apartmány ... ". Trochu nás bolí hlava. Naštěstí cesta do Lackenhofu trvá jenom slabé čtyři hodiny.

Zasloužený oběd Oblouček Sedačka na Kleiner Oetscher

Lyžování je fajn, sněhu sice není nijak moc, ale většina sjezdovek je dobře sjízdná, lyžařů přiměřeně a hospůdka otevřená. Díky celodennímů úsilí jsme se dostatečně unavili, takže opakování podařené historky o zábradlí se nám podařilo prospat.

Podrobnosti

Lackenhof- domovská stránka střediska, bohužel pouze německy

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Stuhleck Stuhleck s děckama Hochkar Hochkar s Milanem Lyžování na ledovci Mölltaler

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček