[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Stuhleck

11.2.2006

Lyžovačka v Rakousku.

Neznámý kamikaze v akci

Podivnými informačními šumy ke mě dorazilo, že Petr plánuje o víkendu lyžování v Semmeringu. Chtěli jsme samozřejmě taky, a hned jsem vyrazil akci zaplatit. V Čebusujsem si připadal jako ústředna, stáli jsme s paní proti sobě a vytelefonovávali, ona jestli jsou místa, já jestli je chceme a tak. Nakonec se zjistilo, ze Semmering se nejede, takže pojedeme na Stuhleck. Akce schválena.

Lyžařská hospoda Na čtyřsedačce Lucka v oblouku

Jediný, kdo akci nakonec prokaučoval byl Petr, který ji vlastně spískal. Dorazil zaplatit další den před zavíračkou, a než zjistil, že jedeme na Stuhleck, tak mu zavřeli. Další den už měli vyprodáno.

Na sjezdovce - pozor, vyletí ptáček Trochu těžší podmínky - Ala na červené

Jeli jsme tedy čtyři, já s Alou a Roman s Luckou. Stuhleck i Semmering jsou blízká střediska, sraz u autobusu byl až o čtvrt na šest. I tak jsme to skoro nestihli. Zato lyžování bylo parádní. Středisko je docela velké, sjezdovek je tam nějakých 15 kilometrů, docela dlouho nám trvalo, než jsme je všechny objevili. Tu nejlepší jsme našli nakonec - velmi svižná červená z druhé strany kopce. Skoro bez lidí, šestisedačka jezdila prázdná.

Městečko Stuhleck, vpravo navazuje údolí Semmeringu

Jediný problém byl ve stále hustějším sněžení najít cestu zpátky. I to se nám ale po několika pokusech podařilo, takže jsme se šťastně vrátili.

Odkazy

Web Stuhlecku - německy
Panoráma Stuhleck - přehled sjezdovek

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Stuhleck s děckama Předsilvestové běžky Na Tři Studně Pouštění draka A ještě jeden Hochkar

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček