[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Další lanové centrum

1.6.2007

Tak jsme se zase jednou byli podívat v Lanovém centru. Letos na jaře to tam výrazně přestavěli, což nám umožnilo vyzkoušet nějaké novinky. Sloupy jsou asi o dva metry vyšší, než byly a už zase funguje oblíbená skokanská hrazda.

Lávka Indiana Jonese a přeskok

Celá legrácka asi nepotřebuje žádného dalšího vysvětlení, překážky jsou z lan, natažených mezi sloupy vysokými asi 12 metrů. Jištění na celotělových úvazcích s jisticím okem vzadu.

Jištění Přeskok Něco na stabilitu

Atrakce, kterou jsme posledně nemohli vyzkoušet, byla hrazda. Z centrálního sloupu se skáče na asi dva metry vzdálenou hrazdu zavěšenou ve vzduchu. Je to docela zajímavý pocit, když člověk stojí uprostřed ničeho a má se vrhnout do prostoru.

Skok na hrazdu - Milan byl úspěšný Centrální sloup - příprava na skok Skok na hrazdu - příliš krátký Skok na hrazdu - Ivčin pokus Týmová překážka

Měli jsme tentokrát štěstí, zapomněli na nás, takže jsme sice asi půlhodiny čekali, zato dostali skoro hodinu a půl navíc zdarma. Taková příjemná relaxace na jedno odpoledne.

Odkazy

Lanová centra v České republice
Brněnské lanové centrum
Oficiální galerie z Lanového centra

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Lanové centrum Bozeňov Lysá hora v dešti Trochu lezení o víkendu Dry Tools v Olympii

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček