[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Další lanové centrum

1.6.2007

Tak jsme se zase jednou byli podívat v Lanovém centru. Letos na jaře to tam výrazně přestavěli, což nám umožnilo vyzkoušet nějaké novinky. Sloupy jsou asi o dva metry vyšší, než byly a už zase funguje oblíbená skokanská hrazda.

Lávka Indiana Jonese a přeskok

Celá legrácka asi nepotřebuje žádného dalšího vysvětlení, překážky jsou z lan, natažených mezi sloupy vysokými asi 12 metrů. Jištění na celotělových úvazcích s jisticím okem vzadu.

Jištění Přeskok Něco na stabilitu

Atrakce, kterou jsme posledně nemohli vyzkoušet, byla hrazda. Z centrálního sloupu se skáče na asi dva metry vzdálenou hrazdu zavěšenou ve vzduchu. Je to docela zajímavý pocit, když člověk stojí uprostřed ničeho a má se vrhnout do prostoru.

Skok na hrazdu - Milan byl úspěšný Centrální sloup - příprava na skok Skok na hrazdu - příliš krátký Skok na hrazdu - Ivčin pokus Týmová překážka

Měli jsme tentokrát štěstí, zapomněli na nás, takže jsme sice asi půlhodiny čekali, zato dostali skoro hodinu a půl navíc zdarma. Taková příjemná relaxace na jedno odpoledne.

Odkazy

Lanová centra v České republice
Brněnské lanové centrum
Oficiální galerie z Lanového centra

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Lanové centrum Bozeňov Lysá hora v dešti Trochu lezení o víkendu Dry Tools v Olympii

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček