[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Pes na běžkách

8.1.2006

V neděli se udělalo tak parádní počasí, že by byla velká škoda zůstat doma. Kolem Brna leží hromady sněhu, běžky se přímo nabízejí. Bohužel ale nebylo s kým vyrazit.

Pes na stopě

Byl jsem domluvený s bráchou, ten se na to ale vykašlal a odjel do Adamova. Než odjel, poslal mi dvě alibistické sms, první - "Tak pojedeme nekam?" a asi po 10 minutách druhou - "No, to je jedno, uz sedim ve vlaku". Alice se zase vymluvila na spoustu učení a šla si na stěnu zalézt. Leda tak vyrazit sám, i když ... no, jak to dopadlo je jasné už z nadpisu.

Trocha odpočinku Lesní lom za Klajdovkou Skákání v hlubokém sněhu

O tom, že náš pes blije ve všech dopravních prostředcích s gumovými koly (v pohodě je to jenom v tramvaji a vlaku) jsem tady už psal. Připraven na nejhorší, vybaven hromadou papírových kapesníků a igelitových pytlíků, vyrážím na Klajdovku. Psa jsem umístil na točnu, abych ho měl pod dohledem. O to větší překvapení bylo, když jsem vystupoval na Malé Klajdovce s plným stavem kapesníků a prázdnými pytlíky.

Hodně pěkný počasí Pod návratu - věrný pes leží pod gaučem

Pak už cesta příjemně utíkala, Bessy se rychle přestala bát lyží a vrhla se do sněhu. Sluníčko pálilo a byla pohoda. Kupodivu cesta zpět - opět autobusem, dokonce s přestupem - dopadla taky v pohodě. Se jeden dočká překvapení.

Trasa: Bílá hora - Malá Klajdovka - Velká Klajdovka - Lesní lom - Říčky - podél jezer - nahoru do Líšně ke hřbitovu

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Dnešní tip: Free riding za Brnem Pod Hády Psí družení Máme psa Jak nám pes plave

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček