[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Pes na běžkách

8.1.2006

V neděli se udělalo tak parádní počasí, že by byla velká škoda zůstat doma. Kolem Brna leží hromady sněhu, běžky se přímo nabízejí. Bohužel ale nebylo s kým vyrazit.

Pes na stopě

Byl jsem domluvený s bráchou, ten se na to ale vykašlal a odjel do Adamova. Než odjel, poslal mi dvě alibistické sms, první - "Tak pojedeme nekam?" a asi po 10 minutách druhou - "No, to je jedno, uz sedim ve vlaku". Alice se zase vymluvila na spoustu učení a šla si na stěnu zalézt. Leda tak vyrazit sám, i když ... no, jak to dopadlo je jasné už z nadpisu.

Trocha odpočinku Lesní lom za Klajdovkou Skákání v hlubokém sněhu

O tom, že náš pes blije ve všech dopravních prostředcích s gumovými koly (v pohodě je to jenom v tramvaji a vlaku) jsem tady už psal. Připraven na nejhorší, vybaven hromadou papírových kapesníků a igelitových pytlíků, vyrážím na Klajdovku. Psa jsem umístil na točnu, abych ho měl pod dohledem. O to větší překvapení bylo, když jsem vystupoval na Malé Klajdovce s plným stavem kapesníků a prázdnými pytlíky.

Hodně pěkný počasí Pod návratu - věrný pes leží pod gaučem

Pak už cesta příjemně utíkala, Bessy se rychle přestala bát lyží a vrhla se do sněhu. Sluníčko pálilo a byla pohoda. Kupodivu cesta zpět - opět autobusem, dokonce s přestupem - dopadla taky v pohodě. Se jeden dočká překvapení.

Trasa: Bílá hora - Malá Klajdovka - Velká Klajdovka - Lesní lom - Říčky - podél jezer - nahoru do Líšně ke hřbitovu

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Dnešní tip: Free riding za Brnem Pod Hády Psí družení Máme psa Jak nám pes plave

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček