[bobroviny.cz] (c) 2004-2020 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Máme psa

23.11.2004

Teda přesněji naši mají psa. Je zatím malý, chlupatý, přátelský, veselý, černý a špatně se fotí. Rasu nikdo přesně nezná, pod keřem se většinou papíry nenacházejí. Čistokrevný asi nebude.

Událost se stala na svatbě kamaráda mého bratra. Svatba byla uspořádána v Drnholci, pozváni byli i moji rodiče. Při jakési příležitosti byli upozorněni jedním z místních obyvatel, že pod keřem u silnice se ukrývá malý pes, je tam asi dva dny a bojí se. Brácha a další jemu podobní zachránci psů ho vytáhli, na svatbě výtečně nakrmili a přesvědčili naše, že pes doma neuškodí. No a to je konec příběhu, tedy vlastně spíš začátek.

Portrét

Pes se u nás zabydlel, teší se všeobecné oblibě, on zase na oplátku má v oblibě všechno kolem sebe, zejména předměty, do kterých je možné kousat. Díky tomu si všichni zůčastnění včetně návštěv velmi rychle zvykli dávat boty do komory nebo na skříň. A já, jako hodný syn, jsem začal navštěvovat své rodiče o poznání častěji.

Zívnutí I v leže hlídám V pochodu První sníh Sprint

Brácha vzal psa k veterináři, který prohlásil, že je to fenka, štěně staré kolem tří měsíců a kříženec. Již od doby nalezení celkem slyší na jméno Bessy, tak už jí to zůstalo. A já mám o jeden fotografický objekt navíc, o to lákavější, oč hůř se černí psi fotí.

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Psí družení Jak nám roste pes Rozhledna na Klucanině Výroční zpráva o našem psu Pes na běžkách

Nejnovější články

Jak si užít Havaj Nesjedeš dvakrát stejnou řeku Alpenwander revival Veget na Paprsku Celostátní karanténa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2020 Roman Hubáček