[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Čenkovice v Orlických horách

4.3.2012 - 7.3.2012

Alice píše: Moc jsme si přáli letos vyjet někam na lyže, ale protože nemáme spolehlivé auto se zimníma gumama, kam bychom se vešli s dětmi a kočárkem, tak jsme to nakonec vzdali a v březnu jsem zamluvila alespoň víkend na Vysočině. Náhoda však stála při nás. Když jsem šla ve středu s kamarádkou Pavlou na stěnu, zeptala se mě, jestli s nimi nechceme od soboty na hory, že jim odřekla dohodnutá dvojice. No a když slyšela, že bychom i třeba jeli, ale auto není, tak nám auto půjčili. Tímto nám připravili bezvadnou dovolenou, která se nám moc líbila.

Ala v oblouku

Balení bylo vzhledem k termínu trochu harakiri a museli jsme čelit posměchu, protože počasí bylo v Brně super-jarní (16°C), ale nenechali jsme se odradit a v Čenkovicích nás přivítal metr sněhu. Odpoledne na sjezdovce už byl sice trochu potálý, ale vlekaři upravovali ráno i večer a tak to byla přesně ta lyžovačka, kterou mám nejraději, hlavně pěkně teploučko.

Dan bagruje sníh Ve vesnici Skipark Červená Voda V dolinách už sněhu moc není

Na lyžích jsme se střídali, ale i hlídání dětí bylo docela příjemné. Maláči (Janička a Honza) spali mnohem líp než v Brně a Dan se bavil bagrováním sněhu a dobýváním potoka. Jen večer už nám nezbývalo moc sil, takže jsme dali jen 2krát Osadníky a jednou Bobří bandu.

Mališáci = Janička a Honzík Jízda Vysmátý Dan na okně Výhled do Čenkovic

Kvůli mé práci jsme bohužel museli odjet o den dřív, ale rozhodně sem chceme zase příští rok, nejlépe ve stejné sestavě.

Taky si jedu Chata Bukovka Pavla s Janičkou S kočárkem na sjezdovce

Odkazy

Ubytování: Chata Bukovka
Lyžování: Ski areál Buková hora Čenkovice, Skipark Červená Voda

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Adventní Orličky Lyžování na Říčkách Stuhleck Ramzová - jarní lyžování Lackenhof s Tušlou

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček