[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Čenkovice v Orlických horách

4.3.2012 - 7.3.2012

Alice píše: Moc jsme si přáli letos vyjet někam na lyže, ale protože nemáme spolehlivé auto se zimníma gumama, kam bychom se vešli s dětmi a kočárkem, tak jsme to nakonec vzdali a v březnu jsem zamluvila alespoň víkend na Vysočině. Náhoda však stála při nás. Když jsem šla ve středu s kamarádkou Pavlou na stěnu, zeptala se mě, jestli s nimi nechceme od soboty na hory, že jim odřekla dohodnutá dvojice. No a když slyšela, že bychom i třeba jeli, ale auto není, tak nám auto půjčili. Tímto nám připravili bezvadnou dovolenou, která se nám moc líbila.

Ala v oblouku

Balení bylo vzhledem k termínu trochu harakiri a museli jsme čelit posměchu, protože počasí bylo v Brně super-jarní (16°C), ale nenechali jsme se odradit a v Čenkovicích nás přivítal metr sněhu. Odpoledne na sjezdovce už byl sice trochu potálý, ale vlekaři upravovali ráno i večer a tak to byla přesně ta lyžovačka, kterou mám nejraději, hlavně pěkně teploučko.

Dan bagruje sníh Ve vesnici Skipark Červená Voda V dolinách už sněhu moc není

Na lyžích jsme se střídali, ale i hlídání dětí bylo docela příjemné. Maláči (Janička a Honza) spali mnohem líp než v Brně a Dan se bavil bagrováním sněhu a dobýváním potoka. Jen večer už nám nezbývalo moc sil, takže jsme dali jen 2krát Osadníky a jednou Bobří bandu.

Mališáci = Janička a Honzík Jízda Vysmátý Dan na okně Výhled do Čenkovic

Kvůli mé práci jsme bohužel museli odjet o den dřív, ale rozhodně sem chceme zase příští rok, nejlépe ve stejné sestavě.

Taky si jedu Chata Bukovka Pavla s Janičkou S kočárkem na sjezdovce

Odkazy

Ubytování: Chata Bukovka
Lyžování: Ski areál Buková hora Čenkovice, Skipark Červená Voda

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Adventní Orličky Lyžování na Říčkách Lackenhof s Tušlou Ramzová - jarní lyžování Stuhleck

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček