[bobroviny.cz] (c) 2004-2024 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

Všemina

28.8.2011 - 3.9.2011

Alice píše: Pro druhou dovolenou v Hostýnských vrších jsem na internetu vybrala hotel Všemina. Na tento hotel jsem se upnula, protože sliboval krytý bazén, "outdoor" aktivity a dětské hřiště. Ale po zkušenostech z hotelu Rusava jsem se spíš bála, jak celý pobyt dopadne, zvlášť když po zaplacení zálohy na stránkách hotelu inzerovali na náš termín "poslední volná místa" a "úterní diskotéku". Čekala jsem něco jako ATC Merkur na Nových Mlýnech.

Ranní mlhy, v pozadí hotel Všemina

Opět se potvrdilo, že když se moc netěším, tak je to pak úplně bezvadný. V celém hotelu nás bylo ubytováno asi 8 rodin s dětmi, v bazénu stále prázdno, počasí jak na objednávku a pro děti bylo ubytování přímo ideální - venkovní hřiště bylo větší než na fotkách a s trampolínou, kterou si Dan zamiloval a vevnitř byla velká dětská herna s obrovskou prolízačkou. Na pokoj jsme mohli zajet s kočárkem. A personál hotelu zachránil náš odjezd, když se nám vybila baterka do auta - měli nabíječku.

Vstupní most do hradu Lukov Nádvoří Kapela KaPPR

Přestože jsme nic neplánovali, tak program vyšel taktéž nad naše očekávání. Po cestě do Slušovic jsme se stavili na hradu (zřícenině) Lukov, kde ten den zrovna probíhaly slavnosti s malým folkovým festivalem. Druhý den jsme jeli do ZOO v Lešné.

Žirafa Dan na slonovi Slon Opice Slon Papoušek Tučňák

V úterý probíhal na hotelu sportovní den a tak jsme vyzkoušeli skákací boty. Skákat na nich je těžší než to vypadá, takže jsme spíš jen tak pajdali, ale Roman si je pak půjčil ještě jednou a to už mu to šlo docela dobře. Odpoledne pak otevřeli lezeckou stěnu a po lezení jsme šli na výlet k farmě s koníkama.

Výhled do kraje

Sedmimílové boty Sedmimílové boty - příprava Po troše tréninku už to šlo i v malém svahu Malé lanové centrum se stěnou Dan Spokojené mimino

Podnikli jsme i jeden velký výlet se dvěma kočárkama - přes hřeben do Trnavy. Bylo to asi 15 km, ale cestou jsme sbírali ostružiny, běhali přes brod v potoce a v Trnavě našli výbornou hospůdku (s pískovištěm ++). Menší výlet do Všeminy se už tak nevydařil hlavně proto, že terén nebyl pro kočárky sjízdný a maláči hlasitě protestovali.

Jezero u hotelu Klondike Ala s Honzou Výlet s kočárkem Výlet s kočárkem Na vrcholu po výšlapu

Jinak jsme si celý týden užívali v bazénu, na trampolíně ve všech dětských koutcích a místní restauraci. Kdyby Honzík nevstával už v pět ráno, Roman kvůli tomu nemusel jezdit za rozbřesku s kočárem kolem jezera a nebyl popíchán nad oko nedospalou, zmatenou a rozzuřenou vosou, tak jsme neměli ani žádný vzrůšo.

Společné foto v Podzámecké zahradě v Kroměříži Loďky v Podzámecké

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Pulčínské skály Kroměřížské zahrady

Nejnovější články

Island - Kaldur pottur nejen na plovárně Island - Malý ráj uprostřed ničeho - Volcano Huts Island - Když jde blizard s vichřicí Island - Uvidět Skógar ... a uschnout Puťák pro psa

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2024 Roman Hubáček