[bobroviny.cz] (c) 2004-2023 Roman Hubáček
switch to limited english version
 

S Edou na Bajerce

29.6.2008

Rozhodli jsme se pro další pokus o lezení na Bajerce. Doma by zůstal opuštěný jezevčík, takže jsme ho vzali s sebou. To se sice ukázalo jako nepříliš moudré rozhodnutí, ale někdy se to zkusit musí.

Vítězství

Posledně jsme si ani nebrali lana, takže nám nedostatek morálu nedovolil dostat se příliš vysoko. Tentokrát jsme si vybavení vzali. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, Ala bystře vylezla na prvního čtyřkovou spáru. Mě se sice moc nechtělo, ale lano natažené, co jsem měl dělat. Nakonec jsem vyseděl jediné těžké místo cesty a byl jsem nahoře. Dokonce se mi to zalíbilo, takže jsme začali zkoušet vedle něco těžšího.

Ala s Edou Skoro nahoře Taky to zkusím

Jezevčík byl nadšený, dokud jsme procházkovali, ovšem se začátkem lezení se jeho postoj změnil. Z veselého hravého pejska se stal ukňouraný tragéd. Omotán do vodítka vrhal přesmutné pohledy, chvílemi pískal, chvílemi vyl. V takových podmínkách se ovšem moc velké výkony podávat nedají.

Něco těžšího Opuštěný pes Kytka

I tak to ale nebylo špatné, po hodince psích výstupů už jsme byli stejně unavení a trochu nervózní, takže jsme dokončili kolečko kolem skal a vrátili se k autu.

 

Navigace

Předchozí - Další
Časová osa Přehled všech článků Větší akce

Fotka dne

Související články

Na Bajerce Štěně Eda Jak se venčí kůň Bouldrování Podzimní les

Nejnovější články

Puťák pro psa Cesta za Harry Potterem Vezmeme to od Počátků Hochkogel aneb uděláme si to pěkný! Orlí stezka aneb "jen aby to nebylo moc měkký"

Hledat


Jak hledat Klíčová slova Klíčová slova obrázků Převodník jednotek

Co to tady je

O těchto stránkách Něco vás zaujalo, chcete mi něco napsat? Pošlete mi mail

RSS

RSS článků RSS fotek dne

 

 

(c) 2004-2023 Roman Hubáček